SIKÇA SORULAN SORULAR

Sipariş verebilmeniz için öncelikle mirketyayinlari.com’a üye olmanız gerekir. Anasayfamızda yer alan “Üye Ol” linkine tıklayıp, açılan sayfadaki bilgileri doldurarak hemen üye olabilirsiniz.

Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra:
1. Satın almak istediğiniz ürünü “SEPETE EKLE” butonu ile alışveriş sepetinize ekleyiniz. Satın alma işlemini gerçekleştirmeden ürün sepetinizdeyken alışverişe devam edebilirsiniz.
2. Alışverişinizi tamamlayıp ödeme ve onay aşamasına geçmek için “Alışveriş Sepetim” sayfasına gelerek “SATIN AL” butonunu tıklayınız.
3. “Ödeme ve Onay” sayfasında siparişinizi tamamlamak için gerekli alanları doldurarak “SİPARİŞİ TAMAMLA” butonuna tıklayınız.
4. “SİPARİŞİ TAMAMLA” butonuna tıklayıp alışverişinizi onayladıktan sonra açılan yeni sayfada sipariş özetinizi görebilirsiniz.

Mirketyayinlari.com’dan vereceğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirisiniz.

Mirketyayinlari.com’dan yapacağınız alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

Kapıda ödeme ve Havale/EFT seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Eğer herhangibir indirim kodunuz var ise indirim kodunuzu kullanmak için; “Alışveriş Sepetim” sayfasında yer alan “İndirim Kodu” alanına kodu girmeniz gerekmektedir.

Yalnızca www.mirketyayinlari.com internet adresi üzerinden sipariş verilmektedir.

[email protected] adresine e-posta atarak ya da 0549 513 1303 numaralı telefon üzerinden sipariş durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Yurtdışından sipariş verebilirsiniz. Yayınlar UPS ya da PTT kargo ile yurtdışına ulaştırılmaktadır.

Tamamladığınız siparişleriniz en geç iki gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Yayınları bir Dil ve Konuşma Terapisti (DKT) liderliğinde yapmanız verim almanız açısından büyük önem taşır. DKT size çalışmaları ne sıklıkta yapacağınızı, çalışmanın amacını ve nasıl yapılacağını anlatacaktır. Bu şekilde kitaplar ve kutu oyunları amacına ulaşmış olur.

İstanbul’da bulunan satış noktalarımız: Yalvaç Abi Kitabevi-Nişantaşı, Happy Nest Kitabevi-Etiler, Brain Shop Mağazası-Anadolu Hisarı, İstanbul-tüm Nezih Kitabevi Şubeleri.